dlaczego warto?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą realizującą zlecenia z zakresu IT zarówno w Polsce jak i zagranicą. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno testy oprogramowania, aplikacji mobilnych jak i wszelkiego rodzaju testy bezpieczeństwa, wydajności, testy graficzne, funkcjonalne oraz testy techniczne przy użyciu najnowszych narzędzi i technologii.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość stworzenia aplikacji mobilnych oraz sieciowych dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy projektowanie, pisanie, produkcję oraz testy aplikacji. Swoim klientom proponujemy zarówno outsourcing naszych pracowników jak i możliwość wykupienia pakietu realizowanych przez nas usług. Ponadto posiadamy szeroko rozbudowaną bazę wyspecjalizowanych ekspertów legitymujących się najwyższymi kwalifikacjami podpartymi wszelkimi niezbędnymi certyfikatami technicznymi oraz posiadającymi olbrzymie doświadczenie praktyczne. Do grona naszych pracowników przyjmowani są jedynie najlepsi i w pełni samodzielni eksperci, koordynatorzy oraz testerzy. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, współpracujemy jedynie z profesjonalistami. W swojej pracy nastawieni jesteśmy na szybkie i sprawne osiąganie celów przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Dzięku usługom naszej firmy unikniecie Państwo błędów i idących za nimi strat, kosztujących więcej niż nasze testy!

Klientom zapewniamy gwarancję niezawodności aplikacji i systemów dzięki oferowanym przez nas wszechstronnym testom, przeprowadzanych przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

poczta

ctrl IT Sp. z o.o.
ul. Rzeszótki 9, 40-705 Katowice
telefony: 510 092 344, 606 147 099

own

Tworzymy aplikacje pod indywidualne zamówienia klienta na dowolne urządzenia i systemy informatyczne. 

Testy systemów, testy bezpieczeństwa, GUI testy graficznych interfejsów, testy wydajności, testy aplikacji mobilnych na platformach Android, OS i Windows, automatyzacja testów, testowanie produktów takich jak: sprzęt RTV, komputery, gry komputerowe, telefony komórkowe, sprzęt motoryzacyjny oraz fotograficzny, zarządzanie defektami, sprawdzanie ergonomii i uzyteczności aplikacji, wdrożenia narzędzi, tworzenie scenariuszy testowych, projektowanie, audyt w oparciu o TMMI/TPI, doradztwo, testy eksperckie, testy interfejsów, Lessons Learned i inne.

 

odwiedzin: 12237  dzisiaj: 1  strona istnieje: 2274 dni   ładowanie: 0.008 sek